Shes Furgonin/Kombin Volkswagen LT 40

Emri Kontaktues: Ramë | Çmimi: 2300€ | Qyteti: Pejë | Telefoni: 044257305 | Data e Publikimit: 28.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Furgoni bartes esht ne gjendje te rregullt me kapacitet motorri 2382cmkub , i ka 4 dyer dhe 2 ulëse , perkolic 3 m te gat

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 2 =