shes golf 2

Publikuar: Shkurt 20, 2010 9:01 pm | Nga: besart | Çmimi: 2600 | Tel.: 045274511

shes golf 2 shes golf 2 shes golf 2

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes golf 2 disel 1.6 me fellne alumin 14 , centrall ,alarm,gjama color , mirmbajtja e servisit ne bakiautomobile prej vitit 2005 eshte shum i rujtun dhe ne gjendje te rregullt i regjistruar para 3 muajve mund ta shihni edhe ne foto per me shum informacion na kontaktoni

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39