Shes Golf 3 (Karavan), 2.0 Benzine, 1996 me tabela LE (Serbis)

Publikuar: Shkurt 16, 2010 8:44 am | Nga: dritoni | Çmimi: 3600

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes Golf 3 (Karavan), 2.0 Benzine, 1993 me tabela LE (te Leskovcit _Serbise). Eshte importuar ne Kosove para 1 viti dhe eshte regjistruar ne tabela te Serbise. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme teknike. Ka ngjye te kuqe metalike. Eshte automatik dhe ka klime. Ka alarm dhe mbyllje qendrore. Ka fellne te bukura dhe komplet gomat te reja te dimrit. Per me shume informata me kontaktoni ne: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39