Shes Kamioneten

Emri Kontaktues: Fadil | Qyteti: Burim | Telefoni: 00491724426697 | Data e Publikimit: 07.05.2013

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Kamioneta Mercedes 308D Diesel,viti prodhimit 1991,ngjyra e kuqe i regjistruar, diun afer 130 mij km , ne gjendje shum te mir teknike dhe optike

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 8 =