shes kamionin tivpit volvo 16

Emri Kontaktues: ramiz ukshini | Qyteti: Gjilan | Telefoni: 044 125 559 | Data e Publikimit: 11.04.2010

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

asht i rujtun mir i doganuar fare nuk asht i regjistruar me ks me klim dhe pumpen per kran vet shkarkus me dupllo boshta peshe e lejuar 14 ton sandeki i gjat 7.5 met

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 6 =