Shes Kiosk me material termoizolues

Publikuar: Shkurt 9, 2014 1:42 pm | Nga: Kajtaz Fetahaj | Tel.: 049-766-409

Shes Kiosk me material termoizolues Shes Kiosk me material termoizolues Shes Kiosk me material termoizolues

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kiosk me material termoizolues

Kiosku eshte i punuar nga materiali termoizolues sendviq prej 3m X 4 m.
Pesa e poshtme ndahet ne dy pjese qe ndihmon me lehte te cmontohet dhe bartet.
Brenda ka ka ne forme L vitrinat per vendosjen e artikujve. Cmimi sipas marreveshjesh.
Kiosku gjendet ne rrethinen e Runikut, komuna e Skenderajt.
Kontakti ne kete numer telefoni:
049-766-409, pas ores 15h diteve te punes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39