Shes kompjuterine me tavoline

Publikuar: Gusht 1, 2014 12:31 pm | Nga: Arian | Çmimi: 220 | Tel.: 044815231

Shes kompjuterine me tavoline Shes kompjuterine me tavoline Shes kompjuterine me tavoline Shes kompjuterine me tavoline

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes kompjuterine me keto karakteristika:

CPU: Intel Core2Duo E7400 @2.80 Ghz
RAM: 2.5GB DDR2
Kartela Grafike: NVidia GeForce 9500GT 1GB
Motherboard: ASUS P5KPL-AM SE
HDD: 320GB @5400rpm
Monitori: ASUS 19.5inch
DVD-RW (lexon dhe shkruan CD, DVD si dhe DVD+R DL DVD-R DL)

Periferite: Maus, Tastiere, Kamere, Mikrofone

Tavolina eshte ne gjendje te mire.

Kompjuteri eshte blere i ri dhe eshte i perdorur vetem per nevoja personale.

Nr kontaktues: 044 815 231

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39