Shes kompjuterine me tavoline

Emri Kontaktues: Arian | Çmimi: 220€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044815231 | Data e Publikimit: 01.08.2014

Shes kompjuterine me tavoline Shes kompjuterine me tavoline Shes kompjuterine me tavoline Shes kompjuterine me tavoline

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes kompjuterine me keto karakteristika:

CPU: Intel Core2Duo E7400 @2.80 Ghz
RAM: 2.5GB DDR2
Kartela Grafike: NVidia GeForce 9500GT 1GB
Motherboard: ASUS P5KPL-AM SE
HDD: 320GB @5400rpm
Monitori: ASUS 19.5inch
DVD-RW (lexon dhe shkruan CD, DVD si dhe DVD+R DL DVD-R DL)

Periferite: Maus, Tastiere, Kamere, Mikrofone

Tavolina eshte ne gjendje te mire.

Kompjuteri eshte blere i ri dhe eshte i perdorur vetem per nevoja personale.

Nr kontaktues: 044 815 231

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 9 =