SHES KOMPLET TOKËN DHE SHTËPIN

Publikuar: Maj 28, 2010 7:01 am | Nga: Vladimir

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes komplet tokën (shtëpin me 100 m2 dhe me objektet për rreth sajë me 20 ari truall), komplet toka është 7 hektara , në fshatinë Batusë. Larg Fushë Kosooves 5 km. Çmimi bahët sipas marveshjes. Informatat mund të merren në telefon 038/212-165 ose 049-435-580 (deri 17:00), ose 065 66 53 557 (prej orës 17:30) , VLADIMIR, ose në emalin [email protected] ose [email protected] KA DISA SHTËPI NË SHITJE.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39