shes kulmin e garazhes

Publikuar: Nëntor 20, 2015 7:05 pm | Nga: kulmi | Tel.: +45 23 64 15 11

shes kulmin e garazhes shes kulmin e garazhes shes kulmin e garazhes shes kulmin e garazhes

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes komplet kulmin e garazhes krejt i ri
i pa perdorur
komplet kulmi ( 6 me 5 )
3 kabrioneta te gjate 6 metrra
llamarina 30 m2
dhe kutijat metalike percjellese
komplet kulmi si ne foto
Shum te pershtatshem per autolarje
inf.+45 23 64 15 11 VIBER

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39