Shes kuzhinen italiane me shporet, frigorifer, friz. 3 vjet e perdorur.

Publikuar: Shkurt 27, 2013 9:38 pm | Nga: x | Tel.: 044 841 775

Shes kuzhinen italiane me shporet, frigorifer, friz. 3 vjet e perdorur. Shes kuzhinen italiane me shporet, frigorifer, friz. 3 vjet e perdorur.

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kuzhina eshte prodhim italian (mobileria AMRE). Eshte perdorur 3 vjet. Cmimi i blerjes ka qene 2500 euro. Ka mjaft hapsire dhe eshte shume e pershtatshme edhe per banesa te vogla sepse ka mundesi te shkeputjes se dollapave dhe pershtatjes sipas vendit. Ka shporet, friz, frigorifer dhe aspirator (te gjitha funksionale). Nese jeni te interesuar mund te vini ta shihni ne cdo kohe. Kuzhina na duhet neve deri ne qershor te ketij viti, keshtuqe mund ta merrni vetem pas qershorit. Cmimin dhe pagesen e bejme me marreveshje.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39