shes lokal + banese ne tirane

Publikuar: Nëntor 30, 2015 5:23 pm | Nga: jorgo prifti | Çmimi: 2000 | Tel.: 0696760228

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shitet lokal + banese gjithsej 113m2. lokali eshte 48m2 + verande 60m2 ndersa banesa 65m2. ndodhet ne tirane rr. Bariam Curri dhe Kristo Flloqi perball Universitetit Europian. Cmimi: 2.000 euro i diskutueshem per me shume info nr. 0696760228

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39