Shes Lokalet ne Mati1

Emri Kontaktues: Burim Jakupi | Çmimi: 1500€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/049 231 894 | Data e Publikimit: 04.06.2014

Shes Lokalet ne Mati1 Shes Lokalet ne Mati1 Shes Lokalet ne Mati1

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lokalet jane pothuajse ne finalizim dhe jane te pershtatshme per çdo lloj veprimtarije, te pozicionuara ne nje lokacion shume te frekuentuar dhe atraktiv per afarizem.
per detaje shtes mund te me kontaktoni

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 1 =