Shes Lokalet ne Mati1

Publikuar: Qershor 4, 2014 9:21 pm | Nga: Burim Jakupi | Çmimi: 1500 | Tel.: 044/049 231 894

Shes Lokalet ne Mati1 Shes Lokalet ne Mati1 Shes Lokalet ne Mati1

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lokalet jane pothuajse ne finalizim dhe jane te pershtatshme per çdo lloj veprimtarije, te pozicionuara ne nje lokacion shume te frekuentuar dhe atraktiv per afarizem.
per detaje shtes mund te me kontaktoni

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39