shes lokalin

Publikuar: Shtator 15, 2014 9:33 pm | Nga: bashkim | Tel.: 044352166

shes lokalin shes lokalin shes lokalin shes lokalin

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes lokalin ne qender te Gjakoves te (semaforat) perball postes kryesore te qytetit ka leje ndertimi deri ne 10 kat ka dokumentacion te rregullte
lokali ka siperfaqe prej 20 metrash katrore dhe depo prej 100 metrash katrore

LOKALI SHITET URGJENTISHT

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39