SHES LOKALIN

Emri Kontaktues: N.N | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 697 934 044 444 295 | Data e Publikimit: 26.11.2014

SHES LOKALIN SHES LOKALIN SHES LOKALIN SHES LOKALIN

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie.Per momentn lokali eshte i leshuar me qera (CALL CENTER)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 4 =