NE QENDER TE GJAKOVES SHITET SHTEPIA ME DYQAN

Publikuar: Nëntor 30, 2014 7:27 pm | Nga: bashkim | Lagjja: MEHALLA E QERIMIT PERBALL POSTES KRYESORE TE QYTETIT TE GJAKOVES | Tel.: 044352166

NE QENDER TE GJAKOVES SHITET SHTEPIA ME DYQAN NE QENDER TE GJAKOVES SHITET SHTEPIA ME DYQAN NE QENDER TE GJAKOVES SHITET SHTEPIA ME DYQAN NE QENDER TE GJAKOVES SHITET SHTEPIA ME DYQAN

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHES SHTEPINE ME DYQAN PERBALL POSTES KRYESORE TE GJAKOVES(TE SEMAFORAT)

DYQANI SHITET EDHE VEQANT KA MAGAZINE ME SIPERFAQE PREJ 170 METRASH KATRORE DHE KA 1.50 ARI TOKE
KA LEJE NDERTIMI DERI NE 10 KAT
QMIMI ME MAREVESHJE

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39