Shes Lokalin 35.08m2

Publikuar: Korrik 3, 2017 2:01 pm | Nga: Pleurat | Çmimi: 84000 | Tel.: 049/478-883

Shes Lokalin 35.08m2 Shes Lokalin 35.08m2 Shes Lokalin 35.08m2 Shes Lokalin 35.08m2

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lokali gjendet në lagjën Bregu i Diellit, në Qendër Tregtare, kati i 1. Lokali është pronë e familjes nga vitet 90\\\\\\\’ta. Çmimi është i diskutueshëm dhe ndërrohet me banesë. Është i lëshuar me qira.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39