Shes lokalin ne Prishtine

Publikuar: Korrik 16, 2010 10:07 pm | Nga: fitim | Çmimi: 105000 | Tel.: 049333539,

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes lokalin ne Prishtine, Bregu i Diellit, Zona Qender Lamela 1 lokali 1. Lokali ka 52 m2 dhe eshte i pershtatshem per shume veprimtari. Momentalisht eshte i leshuar me qira (bastore). Lokali eshte prone shqiptari i blere nga BVI per Banim dhe posedon te gjithe dokumentacionin percjelles.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39