shes makinen

Publikuar: Prill 22, 2010 10:08 pm | Nga: ferki duraku | Çmimi: 3.100 | Tel.: 044520882

shes makinen shes makinen shes makinen shes makinen

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

risi risi shes makinen(kerrin)Peugeotme 405 me qmim shum te volitshum vetum 3.100 euro.viti i prodhimit eshte 08.06.1994 dhe ka regjistrim dri me15.01.2011dhe eshte ne gjendje shum te mire Me ajër të kondicionuar(klim)
Radio me CD-Player,Electric Windows (para),Pasqyra Elektrike
frenat ABS,Airbage me dy pare goma te reja.per ma shum informata ju lutem na kontaktoni netel:044520882 soe ne imell adresen [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39