Shes makinen Peugeot 607 HDI

Publikuar: Janar 4, 2017 8:01 pm | Nga: Mehdi | Tel.: 049809953

Shes makinen  Peugeot 607 HDI Shes makinen  Peugeot 607 HDI Shes makinen  Peugeot 607 HDI Shes makinen  Peugeot 607 HDI

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes makinen Peugeot 607 HDI 2.2 l me te gjitha opcionet , si navigacion, karriga te lekures e shum te tjera. Viti prodhimit 2001 Makina eshte ne gjendje perfekte e rigjistruar dhe me gjith dokumentacionin
Çmimi sipas marrveshjes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39