shes mobilje te vjetra

Emri Kontaktues: zana | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049220033

shes mobilje te vjetra

Shes nje dhome te fjetjes komplet, nje tresh dhe nje dyshe me fotele,te cilant hapen per fjetje, nje raft per libra ,nje tv samsung,termo du tresh dhe nje dyshe ,te gjitha keto jane te perdoruara.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 3 =