shes mobiljet e dhomes se fjetjes

Emri Kontaktues: Mentor | Çmimi: 150€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049/456507 | Data e Publikimit: 31.03.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Mobiljet e dhomes se fjetjes , nje tavoline kompjuteri dhe nje shtrat per femije,,,te gjitha 170€

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 3 =