Shes mobiljet

Publikuar: Gusht 3, 2016 12:55 pm | Nga: Betim | Çmimi: 450 | Tel.: +37744718079

Shes mobiljet Shes mobiljet

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shiten dy kauqa dhe nje fotele.
Jane te punuara me porosi, kualitative dhe ne gjendje shume te mire.
Kauqat dhe fotelja jane shume funksionale, mund te perdoren edhe per dhome pritje edhe per dhome gjumi. Kauqat mund te shtrihen gjithashtu edhe fotelja mund te perdoren per fjetje.
Çmimi i i fundit i komplet mobiljeve 450, nuk ndahen!

Tel (Viber):
+37744718079
+37744990833

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39