shes motorin per femije

Publikuar: Maj 20, 2015 7:10 am | Nga: motor | Çmimi: 110 | Tel.: 044751497

shes motorin per femije shes motorin per femije shes motorin per femije

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes motorin per femije me akumulator motori asht i blem ne warden 197 euro motori eshte shum pak i perdorur dhe shum e ruajtur cmimi i motorit eshte 110 euro shes edhe ni bicikel per femije bicikleta eshte ne gjendje te regult cmimi i bicikletes eshte 20 euro.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39