Shes Ngastra ne siperfaqe prej 60 ari ne Brezovic

Publikuar: Qershor 4, 2014 9:18 pm | Nga: Burim Jakupi | Tel.: 044/049 231 894

Shes Ngastra ne siperfaqe prej 60 ari ne Brezovic Shes Ngastra ne siperfaqe prej 60 ari ne Brezovic

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ngastrat jan ne distanc prej 300 m pas elektrokosoves ne Brezovic dhe eshte nje lokacion shume atraktiv per ndertimin e vikend shtepizave ku garanton nje privatsi te shendosh.

per detaj mund te me kontaktoni

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39