Shes ose nderroj shtepine

Publikuar: Gusht 9, 2010 6:42 pm | Nga: ben | Çmimi: 90000

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes shtepite ose beje ndrrim.Shtepite kane oborr prej 5 ari me infrastrukture ujesjelles, tel fiks, net, asfalt te dera, kanalizim etj. shtepija e vjeter 2 kateshe e banueshme, me 3 dhoma, koridor, banjo, terace dhe podrum te banueshem kurse tjetra e sapo ndertuar (e pa rregulluar) 3 kateshe me 7 dhoma, 2 teraca, 3 lokale, tavan dhe 2 koridoret e 2 banjo. Gjendet mes shtepive eshte e rrethuar me mur dhe ka dy bunare me uje te perhershem njeri me burgi ka hidrofor, gjithashtu edhe ujesjelles te perhershem. Shtepite kane dokumenta te rregullta. Qmimi 90000 Euro.
Nderrim beje edhe me banese ne Prishtine.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39