Shes ose nderroj veture VolksWagen passat Wagon 2.0 I KOMPLETUAR

Publikuar: Nëntor 6, 2014 10:32 pm | Nga: Xhevat | Tel.: +377 44 176 657

Shes ose nderroj veture VolksWagen passat Wagon 2.0 I KOMPLETUAR Shes ose nderroj veture VolksWagen passat Wagon 2.0 I KOMPLETUAR Shes ose nderroj veture VolksWagen passat Wagon 2.0 I KOMPLETUAR Shes ose nderroj veture VolksWagen passat Wagon 2.0 I KOMPLETUAR

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes ose nderroje veturen te kompletuar,shume e ruajtun dhe nuk eshte shume e vozitur.
Diesel
2.0
Eshte e regjistruar ne Kosove
Ngjyra e kalter
Manual

Vetura fabrikisht posedon : klime automatike,kamera,telefon, efektin Tempomat,cenzore etj.
Te interesuarit te kontaktoje ne : +377 44 176 657 ,+ 377 45 510 488

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39