shes ose ndroj raftat per butik te reja 300e

Emri Kontaktues: oki | Çmimi: 300€ | Qyteti: Pejë | Telefoni: 049 201 418 | Data e Publikimit: 27.04.2014

shes ose ndroj raftat per butik te reja 300e

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

per shkak te mbylljes se lokalit I shes rraftat e reja komplet qmimi vetem 300e jane ble 650 e
jane keto ne foto komplet per nje lokal me tavolin,trekendshe per stub dhe nje si komod krejt ne kete qmim
gjindemi ne peje mbrepa marketit greta 1
beje edhe ndrim me mall per kozmetik
ju mirepres

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 2 =