Shes Paisje për prodhimin dhe gjenerimin e energjisë elektrike me fuqi nga 5kW/h – 200kW/h

Publikuar: Prill 18, 2017 9:17 am | Nga: Gentian Berdellima | Tel.: +355673869307

Shes Paisje për prodhimin dhe gjenerimin e energjisë elektrike me fuqi nga 5kW/h – 200kW/h Shes Paisje për prodhimin dhe gjenerimin e energjisë elektrike me fuqi nga 5kW/h – 200kW/h Shes Paisje për prodhimin dhe gjenerimin e energjisë elektrike me fuqi nga 5kW/h – 200kW/h

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shesim paisje për prodhimin/gjenerimin e energjisë elektrike në varësi të kërkesave të klientit duke filluar nga 5kW deri në 200kw të instalimit. Këto gjenerojnë energji të pastër pa ndotje, janë eficente dhe përshtaten lehtësisht me paisjet e shërbimit tuaj në shtëpi apo në punën tuaj, i cili do t’ju kursej deri në 90% faturën tuaj aktuale të energjisë elektrike. Pasjet shoqërohen me 5vjet garanci, si dhe garantojnë një prodhim të energjisë në 365 ditë të vitit për më shumë se 20 vjet punë. Cili do që dëshiron një shërbim të till të na kontaktoj.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39