Shes Pajisje Dhe Invertar Për Call Center

Publikuar: Gusht 31, 2016 5:52 pm | Nga: Florian | Tel.: +37745374185

Shes Pajisje Dhe Invertar Për Call Center Shes Pajisje Dhe Invertar Për Call Center Shes Pajisje Dhe Invertar Për Call Center Shes Pajisje Dhe Invertar Për Call Center

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

*Karrika
• 20 € /Copa = 8Copa
• 35 € /Copa =8Copa
• 85 € /Copa =20Copa
*Tavolina
• 30€ /Copa =15 Tavolina (dim. 120cm x 80cm ) me anësore
• 20€ /Copa =14 Tavolina (dim. 110cm x 80cm) me anësore
• 200€ /Copa =1 Tavolin (dim. 145cm x 110cm)
• 200€ /Copa =1 Tavolin (dim. 135cm x 110cm) + rafti
• 230€ /Copa =1 Tavolin (dim. 140cm x 130cm) + rafti
*PC Komplet
• Ekran, Shtepiz, Tastatur, Maus
• 95€ /Copa = 20 Copa
*Dëgjuse
• 5€ /Copa = 15 Copa (marka të ndryshme)
• 50€ /Copa = 2 Copa (wireless Logitech HD Sound)
• 30€ /Copa = 1 Copë (SENNHEISER PC8 = HD DOLBY DIGITAL Sound)
*Pajisje
• RAK SERVERI
• 150€ /Copa = 1Copë (dim. 90cm x 50cm x 80cm)
*Switcha
• 8 Portësh = 8 Copa (10€ Copa)
• 5 Portësh = 20 Copa (15€ Copa)
• 24 Portësh = 3 Copa (80€ Copa)
*Printera
• Bardh E Zi = 2 Copa (10€ Copa)
• Printer Scanner Color = 1Copë (15€ Copa)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39