Shes qen te races Rottweiler (Rotfajller)

Publikuar: Maj 1, 2010 7:55 pm | Nga: Losa | Çmimi: 230

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes Rotfajller te moshes 10 muajshe eshte race e paster Rottweiler me pedigre (librezen e vaksinimit, bishtin e prere profesionalisht dhe i rritur nen perkujdesje te veterinarit). Eshte shume i dashur me pronarin, i pranon vetem komandat e pronarit. Shpallja vlen deri me 12.05.2010.
Ka mundesi nderrimi me telefon, PSP, laptop, aprat digjital etj. nuk dmth te jene te paperdorura por kuptohet ne gjendje te rregullt.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39