shes rroba te perdorura

Emri Kontaktues: enveri | Çmimi: 080€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 0033637239967

SHES RROBA TE PERDORURA NGA FRANCA ME SHUMIC RROBAT JANE NE FRANCE TRANSPORTI DHE DOGANA DUHET TE PAGUHEN NGA BLERSI QMIMI ESHTE I DEBATUESHEM,1KG=0.80 CENT SASIA E RROBAVE ESHTE 30 TON ,MUNDESIA E BLERJES ESHTE 10 TON MINIMALE,RROBAT JANE TE LLOJEVE TE NDRYSHME:JAKNE,XHEMPER,KEMISHA,PANTALLONA,RROBA FEMRASH,PER FEMIJE,POASHTU DHE KEPUC TE TE GJITHA LLOJEVE,KATE TE TESHAVE PER MESHKUJ,TE FIRMAVE TE NJOHURA SI PSH PIERRE CARDIN ETJ

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 8 =