Shes SHKURTEZA JAPONEZE

Publikuar: Korrik 24, 2010 5:08 pm | Nga: meti | Çmimi: 5 | Tel.: 044774766

Shes SHKURTEZA  JAPONEZE Shes SHKURTEZA  JAPONEZE Shes SHKURTEZA  JAPONEZE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes shkurteza japoneze ,vezet dhe mishin e tyre.Keto produkte kane vlere te madhe shendetsore,per atrereosklerozen,infraktin,nivelin e lartë te kolesterolit ,tensionit te larte te gjakut,te thatit ne lukth dhe ne zorrën 12 gishtore , dijabetin,
tuberkulozen,asmen bronikiale,formen e rende te asmes ,migrenen,anemine,permirsimin e tenit ,mirembajtjen dhe kthimine zerit dhe shume semundje kancerioze
Sportistet rekomandohet ti perdorin sepse jo vetem qe jane zevendesues te preprateve te ndryshme kimike po jane shume me te efektshme.
Mundesite sheruese jane verteruar nga Organizata Boterore e Shendetsise.Tel kontaktues per te interesuarit 044/774-766

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39