Shes shtepi dhe lokal 426m2

Emri Kontaktues: Pjeter Cela | Qyteti: Albanik | Data e Publikimit: 12.01.2018

Shes shtepi dhe lokal 426m2 Shes shtepi dhe lokal 426m2 Shes shtepi dhe lokal 426m2 Shes shtepi dhe lokal 426m2

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Vendndodhja: Durres Shqipri, Lagja 18, Rruga \”Principata e Balshajve\”,(ne afersi te Spitalit te Durresit)

Permasat e truallit: 426 m²

Kati i pare: 340 m² , (240 m² lokali, dhe 100 m² shkalla)

Kati i dyte: 176 m² , (hapesire banuese)

Baza e ndertimit: Per 4 kate.

Kati i pare eshte lokal i pershtatshem dhe i aktivizuar per ahengje, darsma e organizime te ndryshme.
Kurse, kati i dyte eshte shtepi banimi, dhe terrac qe mund te shfytezohet edhe si pjese e lokalit gjate muajve te veres.

Te interesuarit mund te na kontakojn ne numrin e telefonit ose tek adresa e emailit.

+355684658676
+355694108247
[email protected]
[email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 7 =