Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc

Publikuar: Gusht 8, 2017 7:56 pm | Nga: Vjosa | Lagjja: Marigona Rezidence | Tel.: 049356653

Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes shtepin 210m2 me 2 ari oborr lagjja Marigona Residence shtapia ka 3 dhoma gjumi, 3 banjo, kuzhine , sallon,ballkon, nxemje qendrore, kamin, garazh, BBq, pishin, parking rrugor, shtepia eshte e mobiluar dhe eshte e dizajnuar ne menyr moderne nga arkitetkt. Çmimi sipas marrveshjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39