Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc

Emri Kontaktues: Vjosa | Qyteti: Prishtinë | Lagjja: Marigona Rezidence | Telefoni: 049356653 | Data e Publikimit: 08.08.2017

Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes shtepin 210m2 me 2 ari oborr lagjja Marigona Residence shtapia ka 3 dhoma gjumi, 3 banjo, kuzhine , sallon,ballkon, nxemje qendrore, kamin, garazh, BBq, pishin, parking rrugor, shtepia eshte e mobiluar dhe eshte e dizajnuar ne menyr moderne nga arkitetkt. Çmimi sipas marrveshjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 3 =