shes shtepin 2 katshe

Publikuar: Qershor 12, 2010 2:25 am | Nga: prizren | Çmimi: 35000 | Lagjja: bajram curri | Tel.: 004553965171

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes shtepin 2 katshe me dy ari truall.shtepia gjindet ne lagjen bajram curri , mbrapa kforit turk ,rruga Mbreti Pleurat , shtepia ka afer ujin rrymen kanalizimin dokumentacioni i rregullt perkthimii menjehershem,per qdo hollesi kontaktoni ne ket e-mail adres [email protected] dhe tel 0045004553965171 ju mirpres

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39