shes shtepin 200m2

Publikuar: Prill 27, 2014 3:22 pm | Nga: Fahri | Tel.: 044161690 dhe 049 403404

shes shtepin 200m2

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes shtepin, 200 m2, dy katshe, kati i pare ka dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, nxemje qenderore, banjo, ndersa kati i dyte eshte i pa meremetuar.
ka troll 11 ari, uje prej ujesjellesi dhe pusi me 7 metra uje. i rrethuar ne te gjitha anet.
shtepia gjendet 300 metra ne te dal te autostrades Verrmice -Merdare, gjegjesishte ne hyrje te fshatit Lebane , perball shkolles.
eshte ndertim i ri, tre vjecar, eshte e izoluar me streropoll 8 dhe fasade. ne oborr ka te mbjellura edhe fidane.
Bleresit te mundeshem me rastin e nenshkrimit te kontrates i bartet e drejta pronesore menjehere.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39