SHES SHTEPIN 3 KATSHE NE VUSHTRRI

Emri Kontaktues: O.B | Qyteti: Vushtrri | Telefoni: 044/049 198 323

shes shtepin ne vushtrri, ne rrugen ‘Deshmoret e Kombit ‘ .
shtepia ka 360 m2 , me 3 ari oborr .
shtepia eshte 3 kate dhe e banueshme , me dy lokale te cilat jane duke punuar .
shtepia ka 2 dajle , dhe 50m nga rruga kryesore .
per info me te hollsishme mund te kontaktoni ne nr. tim 044/049 198 323, apo edhe te vini ta shihni shtepin nga afer !

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 3 =