Shes shtepin, e ndroj me banese ne qytet

Publikuar: Shtator 6, 2010 10:57 am | Nga: Shpend | Çmimi: 85000 | Tel.: +37744970643

Shes shtepin, e ndroj me banese ne qytet Shes shtepin, e ndroj me banese ne qytet Shes shtepin, e ndroj me banese ne qytet Shes shtepin, e ndroj me banese ne qytet

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia ka sallon me 32 metra katror Shtepija ka dy banjo te regulluara (nje ne katin perdhe dhe nje ne katin e pare) Shtepija ka 2 dhoma me 4X4 dhe nje dhome 3X3metra katror, kurse ne tavan mundet me nxjeren 2 dhoma dhe nje korridor Shtepija posedon Garazh per automjet me siperfaqe 8X4 Metra katror, Shtepija posedon shpajz ne podrum Shtepija ka Kanalizim Shtepija eshte duke u pajisur me ujesjelles te komunes dhe rruga duke u asfaltuar dhe eshte ne fazen finale me 8 metra gjatesi dhe gjithashtu me trotuar Shkolla Fillore e Perfunduar tani dhe fillon me mesim me 14 Shtator 2010 eshte afer 300 metra nga shtepija Shtepija posedon kabllorin IPKO me telefonin fikse. Shtepija eshte e rregulluar nga mbrenda Shtepija ka dyer Gjermane, dhe dritare te plastikes me roletne termoizoluese te modelit te fundit, kuzhine dhe banjo te regulluara.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39