Shes shtepin me 30 ari toke

Publikuar: Tetor 20, 2015 10:08 am | Nga: Imer Berisha | Tel.: +377/44-203-860

Shes shtepin me 30 ari toke Shes shtepin me 30 ari toke Shes shtepin me 30 ari toke Shes shtepin me 30 ari toke

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet prone private .Poseduesi eshte shqiptar me dokumentacione te rregullta.
Shitet prona private buze rruges ne magjistralen Peje – Prishtine perkatesishte ne fshatin Leshan.Prona posedon me 30 Ari dhe shtepia me 120 m2.Kati i pare eshte per banim.Prona ka hapesire per biznese te ndryshme.
Ata qe jane te interesuar mund te lajmerohen me numer telefonit. 044-203-860.
CMIMI SIPAS MAREVESHJES.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39