shes shtepin me 5 ari

Emri Kontaktues: ferat | Çmimi: 40000€ | Qyteti: Pejë | Telefoni: +38649434317 | Data e Publikimit: 01.11.2017

shes shtepin me 5 ari shes shtepin me 5 ari

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes shtepin afer shkolles ekonomike peje shtepija ka 5 ari tok esht pak e vjeter po me pak investim behet perfekte ka 3dhoma koridor banjo dhe 2 shpajza gjithashtu edhe 3 metra nga rruga esht pron bashk me shtepin rruga kryesore 4 trakesh 70metra larg shtepis pres bleres serioz

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 2 =