shes shtepin me 5 ari

Publikuar: Nëntor 1, 2017 1:14 pm | Nga: ferat | Çmimi: 40000 | Tel.: +38649434317

shes shtepin me 5 ari shes shtepin me 5 ari

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes shtepin afer shkolles ekonomike peje shtepija ka 5 ari tok esht pak e vjeter po me pak investim behet perfekte ka 3dhoma koridor banjo dhe 2 shpajza gjithashtu edhe 3 metra nga rruga esht pron bashk me shtepin rruga kryesore 4 trakesh 70metra larg shtepis pres bleres serioz

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39