Shes shtepin ne Ulqin – Shtoj prej 150m2 dy katshe.

Emri Kontaktues: Vera | Çmimi: 120000€ | Qyteti: Mitrovicë | Telefoni: 0038269019859 | Data e Publikimit: 15.04.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepija gjindet afer plazhit Copakabana ne Shtoj, esht e re dhe komplet e rregulluar me te gjitha pajimet sipas teknologjis me te re, ka dy kate dhe secili ka hymjen e veqant, kati i par i ka dy dhoma gjumi kuzhinen moderne dhe dhomen e dites me banjo, kati dyt i ka tri dhoma gjumi kuzhinen me dhom dite dhe banjo, ne oborr esht edhe kuzhina verore me vend parkim si dhe oborrin e rrethuar me mur te bukur te shtruar me pllaka behaton si dhe lule. Ambienti i qet dhe i pershtatshem per pushim.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 5 =