Shes shtepin ne Ulqin – Shtoj prej 150m2 dy katshe.

Publikuar: Prill 15, 2014 11:40 pm | Nga: Vera | Çmimi: 120000 | Tel.: 0038269019859

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepija gjindet afer plazhit Copakabana ne Shtoj, esht e re dhe komplet e rregulluar me te gjitha pajimet sipas teknologjis me te re, ka dy kate dhe secili ka hymjen e veqant, kati i par i ka dy dhoma gjumi kuzhinen moderne dhe dhomen e dites me banjo, kati dyt i ka tri dhoma gjumi kuzhinen me dhom dite dhe banjo, ne oborr esht edhe kuzhina verore me vend parkim si dhe oborrin e rrethuar me mur te bukur te shtruar me pllaka behaton si dhe lule. Ambienti i qet dhe i pershtatshem per pushim.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39