SHES SHTEPIN

Publikuar: Mars 27, 2010 8:14 am | Nga: armelin | Çmimi: 35000 | Tel.: 044970356

SHES SHTEPIN

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes dhe e ndrroi shtepin me ndonji banes me kompensim me marraveshje
gjendet -GJAKOVE-PISKOT TE TEKSTILLI EMIN DURAKU
saktesisht te restorant JETA STOP
Qmimi: 35000 fillestar
Dhoma gjumi: 6
Banjo: 1
Madhesia: —
2 ARI me gjith shtepi
kontakt— 044970356
[email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39