shes shtepine

Emri Kontaktues: besim | Çmimi: 100000€ | Qyteti: Besianë | Telefoni: 044605611 | Data e Publikimit: 14.07.2014

shes shtepine shes shtepine shes shtepine shes shtepine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia ka nje sallon me kuzhin .dy dhoma,korridorin dhe banjon ..si dhe nje pamje te bukur nga lumi llap

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 3 =