SHITET SHTËPIA ME çMIM TË VOLITSH¨M

Publikuar: Gusht 29, 2015 9:12 am | Nga: Nexhat, Nevzat Ibrahimi | Çmimi: 80000 | Lagjja: HOQA MEHALLË | Tel.: 049399577

SHITET SHTËPIA ME çMIM TË VOLITSH¨M SHITET SHTËPIA ME çMIM TË VOLITSH¨M SHITET SHTËPIA ME çMIM TË VOLITSH¨M SHITET SHTËPIA ME çMIM TË VOLITSH¨M

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

NË PRIZREN, SHITET SHTËPIA ME NJË ÇMIM MË SE TË VOLITSHËM:

Shtëpia gjindet 200 larg spitalit rr. Sefidin Laçi 3
Kjo shtëpi në shtije vërtet e ka një çmim të pa dëgjuar gjerë më tani, çmimi i sa një banese 4 dhomëshe.
Shtëpia është e shtrirë në 13 metra e gjysmë me 7 metra, ka 360 m2 për banim ( 9 lokale banimi) të gjitha të gatshme për banim, 3 kat e gjysmë, secili kat i ka nga 125m2. Tjetër, ka tarracën në katin e tretë prej 50m2, dhe oborrin prej 30m2.
Arsyeja pse po e shes me këtë çmim të lirë është se, secili djalë ka bërë banesën e vet, dhe vetëm për mua dhe gruan time është e pa mundur për mirëmbajtjen e saj, pasi që jemi plakur dhe mirëmbajtja për ne është shumë e vështirë.

Të interesuarit mund të paraqiten në nr. e tel. 049 399 577 ose në mailadresen time: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39