Shes shtepine me qmim shum te volitshem

Publikuar: Shkurt 24, 2010 6:37 pm | Nga: Veton | Çmimi: 47000 | Tel.: 044692649

Shes shtepine me qmim shum te volitshem Shes shtepine me qmim shum te volitshem Shes shtepine me qmim shum te volitshem Shes shtepine me qmim shum te volitshem

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes shtëpinë 2 katëshe me 3.5 arë truall në Gjilan, afër restorant `Vaxhenedit` (në dalje të Gjilanit). Me infrastrukturë të plotë: ujë, rrymë, kanalizim, dhe dokumentacion te rregult. qmimi 47.000 euro. info:044692649

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39