Shes shtepine ne Gjilan

Emri Kontaktues: Niti | Çmimi: 48000€ | Qyteti: Gjilan | Telefoni: 044576044 | Data e Publikimit: 12.03.2019

Shes shtepine ne Gjilan

Shes shtepine ne Gjilan me 2.5 ari toke. Shtepia eshte nje kateshe, 75 m2 dhe eshte e banueshme. Shtepia i ka 3 dhoma, nje banjo, bodrum 50 m2 si dhe garazhen.
Gjendet ne Lagjen 7 Shtatori , ne Kodren e deshmoreve ne Gjilan, me saktesisht afer ish TV Men. Çmimi sipas marreveshjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 3 =