shes shtepine

Publikuar: Shkurt 28, 2010 8:48 pm | Nga: shenoll | Tel.: 044 28 26 24

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtëpia në shitje – Lagja e Bajrit Mitrovicë.
Shes shtëpinë dy katshe e cila ka 200 metër katror me obor.Vetëm shtepia I ka 120 metra katror.Në katin e parë ka 2 dhoma,banjo dhe shpajzin.Kurse në katin e dyte ka 4 dhoma dhe koridori me shpajz.Shtëpia është me 2 hymje ne 2 ane me oborë.Me shtëpi gjithashtu shkon garazha dhe shupa.Shtëpia posedon dokumentacijon të plotë dhe të regullt.Info në Tel 044 28 26 24 ose ne e mail adresen [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39