Shes SMART 1.0 turbo

Publikuar: Korrik 14, 2015 3:09 pm | Nga: Hiti | Tel.: 045688808

Shes SMART 1.0 turbo Shes SMART 1.0 turbo Shes SMART 1.0 turbo Shes SMART 1.0 turbo

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Smart 1.0 turbo , 62 kw – 84 ps. Posedon klim, abs, cabriolet, automatik-tiptronik dhe nderruesin e shpejtesive ne timon. Me liber te servisit , viti i prodhimit ne fund te 2008.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39