shes tavolinen e bukes me 8 karriga

Publikuar: Qershor 13, 2013 9:54 pm | Nga: apollonia | Çmimi: 200 | Tel.: 044174001

shes tavolinen e bukes me 8 karriga shes tavolinen e bukes me 8 karriga shes tavolinen e bukes me 8 karriga

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes tavolinen e bukes shume pak te perdorur me 8 karriga ,
Tavolina eshte e madhe dhe i hapet edhe nje pjese.
Gjendemi ne fushe kosove perball Apollonise se vjeter
Cmimi 200 euro
Numri kontaktues : 044-174001, 049-701308

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39