SHES TENDA

Publikuar: Prill 23, 2017 3:48 pm | Nga: Tenda | Çmimi: 1000 | Tel.: 044848159

SHES TENDA SHES TENDA SHES TENDA SHES TENDA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Tendë profesionale e re e pa perdorur per ahengje apo qfardo lloji kualiteti shum profesional dhe i jashtëzakonshem ngjyra e bardh / jeshile siq edhe shihet gjersia 10 x 5 x 3,2 m (BxLxH) kulmi dhe anësoret dhe dritaret Shtrirja e furnizimit: • 10x pjesët anësore (5 dritaret për faqe à 2×2.3m, 500g / m PVC) • kulmi 500g 1x / m PVC • dyert 2x 500g / m PVC • kornizë çeliku 1x Qmimi 1000 € Tel 044848159 Gjakovë

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39